Program İndirMobil Uygulama İndir

Zoom Programı İndir

Zoom Cloud Meetings Türkçe Tam Sürüm 5.1.28652.0706 Android/Windows/IOS

Pandemi döneminde uzaktan eğitimin yaygınlaşması ile beraber, binlerce kişi zoom programı indir cloud meetings kullanmaya başladı. Zoom uygulaması, Türkçe destekli olduğu için; nasıl kullanılır gibi soruların ortaya çıkmasını engelliyor.  Zoom Meetings indirerek eğitimlere katılabilir, çevrimiçi olarak toplantılar düzenleyebilir ve oldukça kaliteli görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Zoom Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Zoom uygulaması nasıl kullanır, Zoom uygulamasını kullanabilmek için yapmanız gereken ilk şey, aşağıda yer alan başlıkta vermiş olduğumuz bağlantıdan dosyayı indirmek.

Dosyayı indirdikten sonra; açın. Gerekli adımları takip edin ve gerekli izinlere onay verin. Kurulumun tamamlanmasının ardından uygulamayı açarak, varsa hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa, hemen yeni bir hesap oluşturarak giriş yapın.

Sonrasında ise iş arkadaşlarınızı, okul arkadaşlarınızı ya da eğitmenlerinizi ekleyerek; hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, uygulamanın resmi internet sitesinde alınan ücretleri ödemek istemiyorsanız, sizler için özel olarak sunduğumuz dosyayı indirip tamamen ücretsiz bir şekilde Zoom programını kullanabilirsiniz.

zoom cloud meetings uygulaması nasıl kullanılır? türkçe
zoom programı indir cloud meetings uygulaması nasıl kullanılır? Türkçe

Zoom Programı Güvenli Mi?

Yabancı bir haber kaynağına göre, Zoom’un birden fazla zayıf yönleri bulunuyor. Zayıf olarak görülen yerleri şu şekilde sıralanıyor:

  • Zoom toplantıları sırasında toplantıyı başlatan kişi katılımcıların her aktivitelerini izleyebiliyor ve zoom pencerelerinin nerede onlıne olduğunu görebiliyor.
  • Zoom uygulaması yöneticilere kullanıcıların aktiviteleri hakkında oldukça ayrıntılı performans değerlendirmesi yapıyor. Toplantı süresi ve katılım sağlayan kişilerin sayısı hakkında sıralama yapabiliyor.
  • Herhangi bir kullanıcı zoom aracılığı ile bir konuşmayı kaydetmeye çalışıyor ise Zoom yöneticisi bu içeriğe erişebiliyor.
  • Gerçekleştirilen bir toplantı sürerken ya da bittiğinde yöneticiler her katılımcının ayrı ayrı IP adresi, konum bilgisi, chat bilgisi ve işletim sistemi gibi bilgilerine erişebiliyor.
  • Zoom’un kanıtlanmış donanımlı bir güvenlik sistemi bulunmuyor. Fakat ortada büyük bir güvenlik riskinin bulunduğu da apaçık ortada.

Zoom Programı İndir Türkçe Tam Sürüm

Zoom programı indirebilmek için öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın. Sonrasında ise, otomatik olarak indirme işlemleri başlayacaktır. Kurulum adımları için yukarıda yer alan başlığı inceleyebilir ve yardım alabilirsiniz.

indirme liki
Editörün Önerisi

Netflix Premium APK Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.